Dit is een site voor studenten van de Open Universiteit. Voordat je een vraag kunt stellen moet je even een account aanmaken (dit systeem is niet gekoppeld aan je OU studentnummer en wachtwoord).

Welkom bij het vraag- en antwoord systeem van de onderzoeks-practica van de studie psychologie bij de Open Universiteit.

Houd er, als je een vraag stelt, rekening mee dat je de richtlijnen volgt!

0 leuk 0 niet-leuks
Bedankt voor het antwoord. Is het online Open MenS boek dan ook tegen die tijd aangevuld of komt ook daarvoor nog een andere (nieuwe) link met de hoofdstukken voor Experimenteel onderzoek?

Ik zoek ondermeer de hoofdstukken Experimentele designs, validiteit bij experimenten, ethiek bij experimenten e.a.

Ik hoor het graag en als deze hoofstukken toevallig op een andere manier te raadplegen zijn dan houd ik mezelf ook aanbevolen.

En is er ook al een manier om aan datasets te komen zodat ik al met jamovi kan werken?

Groet Linda
in Experimenteel Onderzoek (OEO, PB04x2) door (870 punten)
bewerkt door

Aub. inloggen or registreren om deze vraag te beantwoorden.

...