Dit is een site voor studenten van de Open Universiteit. Voordat je een vraag kunt stellen moet je even een account aanmaken (dit systeem is niet gekoppeld aan je OU studentnummer en wachtwoord).

Welkom bij het vraag- en antwoord systeem van de onderzoeks-practica van de studie psychologie bij de Open Universiteit.

Houd er, als je een vraag stelt, rekening mee dat je de richtlijnen volgt!

0 leuk 0 niet-leuks

Hallo medestudenten en docenten,

Vandaag heb ik de opdracht 2.3.3 gemaakt behorende bij OPE. Ik krijg vrijwel dezelfde uitkomsten als die van de terugkoppeling. De Mauchly test, de gemiddelden, de significanties, allemaal correct. Op 1 tabel na, en dat is die van de HELMERT contrasten.

Conform leerstof een factor ingevuld, een 3 tal niveaus gedefinieerd (de drie retentieperiodes) en daarna de repeated measures analyse gestart. De tabel test within-subjects contrasts geeft andere waarden.

dit is mijn syntax:

GET
  FILE='W:\Onderwijswetenschappen\OPE\geheugencasus OPE\geheugencasus_data_studenten.sav'.
DATASET NAME DataSet1 WINDOW=FRONT.
GLM score1 score2 score3 BY dictator TESTZIN
  /WSFACTOR=foutenverloop 3 Helmert
  /METHOD=SSTYPE(3)
  /EMMEANS=TABLES(dictator) COMPARE ADJ(BONFERRONI)
  /EMMEANS=TABLES(TESTZIN) COMPARE ADJ(BONFERRONI)
  /EMMEANS=TABLES(foutenverloop) COMPARE ADJ(BONFERRONI)
  /EMMEANS=TABLES(dictator*TESTZIN)
  /EMMEANS=TABLES(dictator*foutenverloop)
  /EMMEANS=TABLES(TESTZIN*foutenverloop)
  /EMMEANS=TABLES(dictator*TESTZIN*foutenverloop)
  /PRINT=DESCRIPTIVE HOMOGENEITY
  /CRITERIA=ALPHA(.05)
  /WSDESIGN=foutenverloop
  /DESIGN=dictator TESTZIN dictator*TESTZIN.
 

wie kan mij duiden wat ik fout heb gedaan?

bijzonder dank!

 

Willem

851769552

in Experimenteel Onderzoek (OEO, PB04x2) door (160 punten)
Om de vraag ook voor anderen duidelijk te maken (bronnen en opdrachten kunnen nog wel eens wijzigen). Welke uitkomsten geeft de terugkoppeling en welke incongruente antwoorden vind je zelf gegeven de syntax?

Op dit moment ben ik volop aan de studie voor het OPE tentamen, aanstaande woensdag. Daarna begin ik aan de analyses voor het verslag. Ik heb daarom verder geen aandacht meer geschonken aan de uitkomsten van deze opdracht (OPE digitaal werkboek).

 

Wat ik nog weet, is dat  de uitkomsten,wanneer bovenstaande syntax wordt gebruikt, v.wb. de HELMERT contrasten niet overeen kwamen met het antwoord. De rest kwam wel overeen.

ik heb er geen moeite mee om deze vraag te sluiten als dit voor u problemen oplevert qua tijd.

 

mvg

Willem

 

Aub. inloggen or registreren om deze vraag te beantwoorden.

...