Dit is een site voor studenten van de Open Universiteit. Voordat je een vraag kunt stellen moet je even een account aanmaken (dit systeem is niet gekoppeld aan je OU studentnummer en wachtwoord).

Welkom bij het vraag- en antwoord systeem van de onderzoeks-practica van de studie psychologie bij de Open Universiteit.

Houd er, als je een vraag stelt, rekening mee dat je de richtlijnen volgt!

0 leuk 0 niet-leuks

Bijlage A reader OPS. Pattern Matrix. Hier zie ik in de tabel de ladingen van alle drie factoren. (dit trouwens ook bij de terugkoppeling van bijv opdracht 3.2.3. Wanneer de factoranalyse doe, zie ik echter alleen ladingen in 1 kolom (of bij factor 1 of bij factor 2 of bij factor 3) Wat vergeet ik in mijn syntax:
FACTOR
/METHOD=CORRELATION
/MISSING=LISTWISE
/VARIABLES=clio1 clio4 clio5 clio7 clio8 clio13 clio16 clio17 clio19 clio23 clio26 clio6 clio9 clio11 clio14 clio21 clio27 clio3
clio18 clio20 clio22 clio24 clio25 clio10 clio12 clio28 clio29
/PRINT = INITIAL EXTRACTION UNIVARIATE REPR ROTATION
/PLOT=EIGEN ROTATION
/FORMAT=SORT BLANK(.35)
/CRITERIA=FACTORS(3)ITERATE(25)
/EXTRACTION=PAF
/ROTATION=OBLIMIN.

in Cross-sectioneel Onderzoek (OCO, PB08x2) door (280 punten)

1 Antwoord

0 leuk 0 niet-leuks

In je syntax staat de regel: /FORMAT=SORT BLANK(.35)

Dit betekent dat alle items op sterkte van lading worden gesorteerd (sort) en dat alle factorladingen lager dan .35 (BLANK(.35)) blanco worden gelaten, dus niet in de tabel zichtbaar zijn. Dit om patronen makkelijker te zien, omdat meestal factorladingen onder de .4 of .3 te laag zijn om betekenisvol de factor op de interpreteren

door (63.0k punten)
...