Dit is een site voor studenten van de Open Universiteit. Voordat je een vraag kunt stellen moet je even een account aanmaken (dit systeem is niet gekoppeld aan je OU studentnummer en wachtwoord).

Welkom bij het vraag- en antwoord systeem van de onderzoeks-practica van de studie psychologie bij de Open Universiteit.

Houd er, als je een vraag stelt, rekening mee dat je de richtlijnen volgt!

0 leuk 0 niet-leuks

Als ik naar 3.3. Casus Cognitieve Load ga, zijn er vragen, is er blijkbaar een vragenlijst, maar als ik daarop klik kom ik steeds weer in die enquete terecht. Het is voor mij onduidelijk  wat de bedoeling is. Bovendien lijkt het erop dat ik die vragenlijst later weer nodig heb. Omdat er in 4.2 gevraagd wordt naar de vorige analyse. 

in Experimenteel Onderzoek (OEO, PB04x2) door (160 punten)
bewerkt door

1 Antwoord

0 leuk 0 niet-leuks
Dank voor uw oplettendheid. Bij de vragenlijstlink stond een verwarrend invulveld. Deze is verwijderd. De 'vragen' zijn niet de link, maar de ene 'vraag' over het analyseren van de data die onder de link staat. Hopelijk maakt de aanpassing in 3.3.1. dit nu voldoende helder.

Het invullen van de vragenlijst is deel van de opdracht, er wordt geanalyseerd op de data die jullie (o.a.) genereren.
door (61.8k punten)
...