Dit is een site voor studenten van de Open Universiteit. Voordat je een vraag kunt stellen moet je even een account aanmaken (dit systeem is niet gekoppeld aan je OU studentnummer en wachtwoord).

Welkom bij het vraag- en antwoord systeem van de onderzoeks-practica van de studie psychologie bij de Open Universiteit.

Houd er, als je een vraag stelt, rekening mee dat je de richtlijnen volgt!

1 leuk 0 niet-leuks
in Inleiding Onderzoek (OIO, PB02x2; was Inleiding Data Analyse, IDA) door (140 punten)
Zou je een vraag kunnen toevoegen? Of was dit een zoekopdracht die per ongeluk als vraag is ingevuld. Als het een vraag was: graag iets meer informatie: wat heb je geprobeerd, bedoel je met toegang dat je het niet kunt kopen, of dat de licentie verlopen is? Etc.

Als het een licentieprobleem o.i.d. is dan is de vraag niet geschikt voor dit medium, omdat wij geen technische zaken kunnen oplossen.
Excuses het was inderdaad een zoekopdracht die per ongeluk als vraag is ingevuld en verzonden... Maar dank voor de snelle reactie en hulp.

1 Antwoord

0 leuk 0 niet-leuks
Volgens mij staan de databestanden voor IDA nog gewoon onder de tab bronnen op de site

Zo niet dan wil ik ze wel via communicatie discussie op de site zetten.

Gr Frans
door (350 punten)
...