Dit is een site voor studenten van de Open Universiteit. Voordat je een vraag kunt stellen moet je even een account aanmaken (dit systeem is niet gekoppeld aan je OU studentnummer en wachtwoord).

Welkom bij het vraag- en antwoord systeem van de onderzoeks-practica van de studie psychologie bij de Open Universiteit.

Houd er, als je een vraag stelt, rekening mee dat je de richtlijnen volgt!

0 leuk 0 niet-leuks
Krijg je een betere beoordeling als je wel een mediatie/moderatie eruit krijgt dan als je dat niet krijgt? Ik had eerst een vraagstelling en hypothesen opgesteld en als ik met die variabelen werk, kreeg ik daar geen mediatie of moderatie uit.

Puur uit interesse heb ik ook de andere variabelen geanalyseerd en daar krijg ik wel een mediatie en moderatie uit. Is het dan beter als ik die presenteer of maakt dat niet uit?
in Longitudinaal Onderzoek (PB17x2) door (1.5k punten)

1 Antwoord

0 leuk 0 niet-leuks
Nee, dat zou heel erg zijn.

Maar je moet natuurlijk de begrippen wel goed begrijpen en kunnen uitleggen ookal geeft jouw analyse aan dat er geen sprake is van mediatie of moderatie.
door (11.7k punten)
...