Dit is een site voor studenten van de Open Universiteit. Voordat je een vraag kunt stellen moet je even een account aanmaken (dit systeem is niet gekoppeld aan je OU studentnummer en wachtwoord).

Welkom bij het vraag- en antwoord systeem van de onderzoeks-practica van de studie psychologie bij de Open Universiteit.

Houd er, als je een vraag stelt, rekening mee dat je de richtlijnen volgt!

0 leuk 0 niet-leuks

Verwerkingsopdracht 3.5.4

Bij het antwoord van deze opdracht staat 'Voor Fear1 geldt hetzelfde, hoewel bovendien heel veel deelnemers rond 0 lijken te scoren. Op de nameting lijkt Fear2 wat veel lage scores te bevatten.' Ik kan uit de weergegeven Q-Q-plots / box-plots en straafdiagrammen niet opmaken dat veel deelnemers rond de nul scoren.

Kan iemand mij helpen?

in Inleiding Onderzoek (OIO, PB02x2; was Inleiding Data Analyse, IDA) door (270 punten)

1 Antwoord

0 leuk 0 niet-leuks
 
Beste antwoord
Die terugkoppeling lijkt niet helemaal te kloppen. Wat je kunt opmerken voor Fear1 is dat er relatief veel mensen rond 40 lijken te scoren (dat zie je in de histogram). Bovendien zijn er zowel lage als hoge outliers. Op Fear2 lijkt de data meer verdeeld en zijn er enkel nog hoge outliers. Dit zal in de terugkoppeling van de cursus worden aangepast.
door (46.9k punten)
geselecteerd door
...